Adaptéry
Baterie Aladin
Servis
Soukromé
Fotogalerie
Návody a nápady
Odkazy
Hlavní strana

 

Obchodní podmínky:

 

V souvislosti s nástupem nového obč. zákoníku si dovoluji ctěné zákazníky upozornit, že na případné vrácení zboží objednaného prostřednictvím internetu je poskytována lhůta 14 dní.

Poskytnuté kontaktní údaje budou použity výhradně a pouze k vyřízení Vaší objednávky. Neposkytnu je, vyjma  poště či jinému dopravci při odesílání zásilky pro Vás, nikomu za žádným účelem, ani Vás nebudu obtěžovat zasíláním reklam, newsletterů a podobných nesmyslů.  Samozřejmě můžete požádat, abych Vaše kontaktní údaje smazal, a pokud tomu nebudou bránit zákonné důvody, učiním tak.

Na mých stránkách se také nemusíte obávat žádných cookies ani sledovacích scriptů či jiných špionážních záležitostí.

Provozní doba : Jak kdy. Prosím, všechny případné zájemce o mé služby, aby mne dopředu kontaktovali telefonicky.

Doprava, poštovné :  Na dopravě nevydělávám. Zpět z opravy mohu zařízení zasílat přes PPL, Zásilkovnu a v nejhorším i přes poštu. Cenu za dopravu sjednáme podle aktuálních cen a použitého dopravce a také v závislosti na velikosti balíku při dojednávání opravy.

 

Důrazně zakazuji využívat zde uvedené kontakty pro jakékoliv marketingové účely !  Výslovně si nepřeji  dostávat jakákoliv obchodní sdělení a upozorňuji, že pokud toto nebude někdo respektovat, reaguji velmi prudce  !!